-35%

751 ₴
488 ₴
Показать оптовые ценыДля встановлення пластикових кнопок на одяг використовують Ручний інструмент. Дозволять швидко; легко; а якісно встановити кнопки в домашніх умовах. Комплектується змінними насадками; за допомогою яких ви можете встановити кнопки діаметром Т3; Т5 і Т8.
Також у комплекті з 360 кнопок Т5; розділених на 24 кольори (по 15). Поміщається в пластмасовому кейсі; де кнопки певного кольору мають свої комірки.
Характерики:
Комплектація:
* Освітлення і відтінок виробів на фотографії можуть різнитися від реального. Комплектування товару може змінюватися виробником без сповіщення. Магазин не несе відповідальності за зміни; внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MHZ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кнопки |
| Гарантия | 14 дней |
| Диаметры матриц кнопок | 10.4 мм, 11.7 мм, 14 мм |
| Количество в упаковке | 360 |
| Максимальная толщина материала | До 2 мм |
| Материал | алюминиевый сплав, сталь |
| Применение | Для одежды |
| Размер щипцов | 16.5 х 9.5 см |