-35%4 980 ₴
3 237 ₴
Показать оптовые ценыНедорогий принтер чеків Xprinter XP-E200M призначений для друку на стрічці шириною 58 мм та 80 мм; оскільки має перегородку-регулятор ширини стрічки. Достойна швидкість друку – 200 мм/с забезпечує високу продуктивність; крім того; даний POS принтер оснащений функцією повторного друку; нагадування про замовлення та ін. також здійснити швидку заміну витратних матеріалів. Вбудований автообрізач налаштований на частковий відріз касової стрічки. У стандартній комплектації модель принтера чеків Xprinter XP-E200M постачається з USB-інтерфейсом. Для перезавантаження чекового принтера у разі виникнення помилки або застрягання паперу достатньо лише 5 секунд. Компактний та ергономічний дизайн касового чекового принтера Xprinter XP-E200M дозволяє встановлювати цей пристрій як на вертикальній; так і на горизонтальній поверхні за допомогою спеціальних тримачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-PRINTER |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | XP-E200M-U-0072 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Интерфейсы | USB |
| Источник питания | 100 - 240 В |
| Максимальная скорость печати | 200 мм/с |
| Мoдель | XP-E200M USB |
| Операционная система | WinXP |
| Размер буфера памяти | 128 КБ |
| Размер шрифта | B: 9 x 17 точек |
| Размеры | 178 х 140 х 128 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Настольный |
| Тип печати | термопечать |
| Ширина расходного материала | 58 мм / 80 мм |