-35%3 614 ₴
2 349 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-W1106A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ 107/135/137/ W1106A Black |
| Оригінальний аналог | HP 106A Black |
| Ресурс друку | 1000 стор |
| Сумісність із моделями | 137 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |