-35%1 003 ₴
652 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KS-PT4092A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 6 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP LJ 1100/CanonLBP 800 С4092A |
| Оригінальний аналог | С4092A |
| Виробник | Premium Quality |
| Сумісність із моделями | HP LJ 1100 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |