-35%







658 ₴
428 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V-L-C725A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | CANON 725/HP CE285A |
| Оригінальний аналог | HP CE285A |
| Ресурс друку | 1600 стор |
| Сумісність із моделями | Pro M1130/1132/1210 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |