-35%





4 280 ₴
2 782 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 98060 gray |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | On-road (шокелейні) |
| Комплектація | автомобіль |
| Масштаб | 1:14 |
| Мoдель | Bugatti Divo 114 |
| Радіокерування | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 10 км/год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | машини |
| Колір | Темно-сірий |