-35%1 289 ₴
838 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACO-W2072A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP 117A Yellow 0.7K |
| Оригінальний аналог | W2072A |
| Ресурс друку | 700 стор |
| Сумісність із моделями | HP Color Laser 150a/MFP 178nw/MFP 179fnw |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Yellow |