-35%797 ₴
518 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.259.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 224 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.259.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | 30.259.00 |
| Вживаність | opel zafira b фургон/мінівен (a05) |
| Країна виробництва | Італія |