-35%792 ₴
515 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, GS, Trezia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CU1919 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 193 мм |
| Мoдель | CU1919 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 213 мм |