-35%709 ₴
461 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.318.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.318.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.318.00 |
| Вживаність | MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) |
| Країна виробництва | Італія |