-35%388 ₴
252 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23.251.00 |
| Виробник | UFI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23.251.00 |
| Внутрішній діаметр 1 | 52 мм |
| Висота | 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 69 мм |
| Виготовлення фільтра | накручуваний фільтр |
| Мoдель | 23.251.00 |
| Різьба | 3/4" - 16UNF |
| Країна виробництва | Італія |