-26%1 868 ₴
1 384 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C22039 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | C22039 |
| Вживаність | TOYOTA SIENNA (_L3_) |
| Країна виробництва | Німеччина |