-35%603 ₴
392 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9330 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 362 мм |
| Мoдель | WP9330 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 234 мм |