-35%529 ₴
344 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Modus, Micra |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP6990 |
| Висота | 25 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 182 мм |
| Мoдель | WP6990 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 180 мм |