-35%391 ₴
254 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1313021 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1313021 |
| Висота | 78 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 76 мм |
| Виготовлення фільтра | накручуваний фільтр |
| Мoдель | J1313021 |
| Різьба | 3/4" - 16UNF |
| Країна виробництва | Німеччина |