-35%1 083 ₴
704 ₴
Показати оптові ціниРоллер масажер для фітнесу та йоги - м'який масажний валик; оснащений спеціальними масажними випуклостями; які впливають на активні точки тіла користувача; покращуючи приплив крові. Округла форма дозволяє з легкістю використовувати даний ролик на будь-якій поверхні; а тому ви можете проводити масаж; лежачи на підлозі; або ж притулившись до стіни. Для цього потрібно буде просто розмістити валик між поверхнею і вашим тілом; і почати здійснювати рухи з боку в бік; щоб валик перекочувався під вами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecofit |
| Довжина | 45 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | К00019164 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 15 см |
| Мoдель | MDF055 45x15 см Blue/Green |
| Поверхня ролика | рельефная |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | зелений |