-35%4 265 ₴
2 772 ₴
Показать оптовые ценыАкумулятор - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості та якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи та гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дозволяє без перебоїв одночасно заряджати батарею та працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті"; низький рівень саморозряду та здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | C41N2013 C41N2013-1 0B200-03880000 0B200-03880100 0B200-03880-100 0B200-03880200 |
| Артикул | NB432110 |
| Вес | 299 гр |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4900mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | ASUS ROG Strix G15 G513 (C41N2013) 15.2V 4900mAh |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 285 x 80 x 10 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |