-35%3 075 ₴
1 999 ₴
Показать оптовые ценыАкумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи; і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті"; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
Сумісний з:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | C31N2019-1 |
| Артикул | NB432097 |
| Вес | 188 г |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4100 mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | ASUS VivoBook Pro 14X OLED M7400 (C31N2019) 11.1V |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 280 x 85 x 5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |