-35%4 929 ₴
3 204 ₴
Показать оптовые ценыАкумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і добротна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи; і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність «ефекту пам'яті»; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | HSTNN-IB8F VX04XL 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL 4ICP6/59/109 |
| Артикул | NB462445 |
| Вес | 0.417 кг |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 5844 mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | HP Zbook 15 G5 (HPVX04) 15.4V 5844mAh |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 100 x 300 x 50 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |