-35%3 878 ₴
2 521 ₴
Показать оптовые ценыАкумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука; яка забезпечує вам мобільність; і дає змогу залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і якісна збірка гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора; тривалий час роботи; і гідну заміну оригінальної АКБ. Надійний адаптер змінного струму дає можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тесту за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті"; низький рівень саморозряду; і здатність до швидкого перезарядження.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L20M4PD1 SB11B65324 5B11B65325 5B11B65323 L20D4PD1 |
| Артикул | NB482481 |
| Вес | 0.268 кг |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 2900mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | LENOVO ThinkBook 13x ITG (L20M4PD1) 15.2900mAh |
| Напряжение | 15.2V |
| Размеры | 285 x 120 x 5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |