-35%








5 105 ₴
3 318 ₴
Показать оптовые ценыЦей корпусний вентилятор вирізняється надзвичайно товстою 28-міліметровою рамою; яка ретельно сконструйована для забезпечення оптимального статичного тиску та повітряного потоку; що гарантує підвищену ефективність охолодження. Його двошарова світлодіодна панель і гнучкі бічні візерунки; синхронізовані за допомогою функції Aura Sync; ідеально підходять для ваших панорамних корпусів або радіаторів. TUF Gaming TR120 ARGB Reverse пропонується в двох кольорах і орієнтаціях; що дає вам змогу досягти як ефективності охолодження; так і стилю вашого ігрового обладнання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90DA00D0-B09020 |
| Воздушный поток | 76.3 CFM |
| Гарантия, мес | 12 |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальная скорость вращения | 2000RPM |
| Мoдель | TUF Gaming TR120 ARGB Reverse Triple Pack Black |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | разноцветная |
| Размер | 120 х 120 х 28 мм |
| Средняя наработка на отказ (MTBF) | 60000 ч |
| Страна производства | Китай |
| Тип подшипника | гидравлический |
| Тип разъема подключения | 4-pin |
| Управление скоростью вращения | за счет PWM |
| Уровень шума | 29 дБ |