-35%

18 734 ₴
12 177 ₴
Показать оптовые ценыГоловний принцип Artel — виробництво якісних; сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів; які цінують комфорт; прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн; тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel як виробника побутової техніки для людей з чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.
Комбіновану плиту Apetito 10-E Brown від узбецької компанії Artel обладнано чотирма конфорками; електродуховкою з підсвіткою об'ємом 65 літрів і функцією електричного гриля.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Artel |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APETITO 10-E Brown |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Высота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхности |
| Гарантия, мес | 36 |
| Глубина | 60 см |
| Зоны нагрева | газовые |
| Индикатор температуры | Нет |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество конфорок | 4 |
| Количество направляющих духовки | 4 |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Крышка варочной поверхности | стеклянная |
| Материал решеток поверхности | эмалированная сталь |
| Мoдель | APETITO 10-E Brown |
| Напряжение/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Особенности | Регулируемые ножки |
| Особенности духовки | решетка |
| Подсветка | Да |
| Полезный объем духовки | 65 л |
| Режимы приготовления | нижний нагрев |
| Состояние | Новое |
| Страна производства | Узбекистан |
| Также ищут | с электроподжигом |
| Тип | комбинированная (газ+электро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип направляющих духовки | рельефные |
| Тип очистки | эмаль легкой очистки |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 60 см |
| Электроподжиг | конфорки |
| Электроподжиг поверхности | отдельная кнопка |
| Ящик для посуды | Да |