-35%48 268 ₴
31 374 ₴
Показать оптовые ценыBambu Lab P1P – FDM 3D-принтер з перевіреною кінематикою і системою управління рухом серії X1. Він здатний підключати автоматичну систему подачі матеріалів (AMS) для кольорового друку. P1P відмінно підходить для новачків; професіоналів або тих; хто любить отримувати задоволення від творчого підходу.
Головні переваги Bambu Lab P1PFDM 3D-принтер Bambu Lab P1P оснащений перевіреної кінематикою і управлінням рухом серії X1; а також численними датчиками; які забезпечують його надійність. Він має можливість підключення автоматичної системи подачі матеріалів (AMS) для кольорового друку. Принтер P1P ідеально підходить для новачків; професіоналів і всіх; хто любить займатися творчістю; його можна настроїти й експлуатувати за лічені хвилини. Крім того; принтер можна модернізувати і налаштувати за допомогою змінних функцій; щоб кожен міг створити свій власний унікальний 3D-принтер.
Bambu Lab P1P – розроблений для ефективностіПрискорення CoreXY до 20000 мм/с2
Bambu Lab P1P успадкував перевірену кінематику і систему управління рухом флагманського принтера Bambu Lab. Він друкує з максимальною швидкістю 500 мм/с; розгін від нуля до 500 мм/с займає всього 0;025 секунди.
Компенсація вібрації та подача матеріалів
Алгоритм активної компенсації вібрацій (XY) і подачі матеріалів забезпечує особливо рівні та якісні моделі.
Екструдер з прямим приводом
Оскільки двигун безпосередньо підключений до экструдеру; P1P має більший контроль над видавлюванням і втягуванням гнучких ниток. Точна і послідовна екструзія забезпечує рівні й чисті моделі.
Ідеальний перший шар
Датчик автоматичного вирівнювання платформи (ABL) калібрує і вирівнює її; забезпечуючи ідеальний перший шар при кожній 3D-друку.
Bambu Studio і Bambu Mobile
Підключіться до програмного забезпечення Bambu Slicing і мобільному додатком для управління принтером і контролю друку.
Просунуті технологіїСуцільнометалевий хотэнд
Міцний матеріал; придатний для 3D-друку ниток; таких як ABS і вуглецеві волокна; при високих температурах. Він забезпечує точне і плавне екструзію для досягнення високої якості друку.
Датчик закінчення нитки
Усунена проблема порожніх котушок при друку. Принтер підкаже Вам; коли потрібно замінити.
Відновлення втрати електроживлення
У разі збою електроживлення друк можна легко відновити з того місця; де вона була перервана.
Напівавтоматичне натяг ременя
Натяг ременя має вирішальне значення для забезпечення точності розмірів. Визначення резонансної частоти працює кожен раз для підтримки правильного натягу.
Вентилятори з рециркуляцією швидкості
Датчик контролює швидкість обертання вентилятора і гарантує; що вентилятор завжди працює на оптимальній швидкості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambu Lab |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | P1P |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр нити | 1.75 мм |
| Диаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Количество печатающих головок | 1 |
| Максимальная рекомендуемая скорость печати | 500 мм/сек |
| Материал для печати | TPU |
| Мoдель | P1P |
| Область построения | 256 x 256 x 256 мм |
| Размеры | 389 х 389 х 457 мм |
| Рекомендуемая скорость печати | 500 мм/сек |
| Совместимое ПО | Superslicer |
| Страна производства | США |
| Технология печати | моделирование методом наплавления (FDM/FFF) |
| Цвет | Black |