-35%





36 160 ₴
23 504 ₴
Показать оптовые ценыKingston Fury Beast DDR5 RGB не тільки дає змогу розганяти пам’ять на ігрових платформах нового покоління завдяки передовим технологіям; а й має стильний вигляд. Скористайтеся перевагами надшвидкої пам’яті DDR5 із подвоєною кількістю банків і подвоєною довжиною пакету.
Яскраве RGB-підсвітлення; яке можна налаштувати за допомогою програмного забезпечення Kingston Fury CTRL з запатентованою технологією Infrared Sync Technology; і тепловідвід у новому дизайні дають змогу залишатися в центрі уваги в грі та поза нею.
Крім того; Kingston Fury Beast DDR5 RGB підтримує функцію автоматичного налаштування конфігурації (Plug N Play); яка забезпечує автоматичний розгін пам’яті до 4800 МТ/с; і нову спеціфікацію Intel XMP 3.0; що містить два додаткових профілі; які можна налаштовувати самостійно. Усі модулі пам’яті проходять повне тестування на робочій швидкості та забезпечені пожиттєвою гарантією.
Покращене RGB-підсвітлення та новий дизайн тепловідводуДодайте стилю ігровому процесу: скористайтеся можливістю налаштування плавних і приголомшливих переливів RGB-підсвітлення за допомогою програмного забезпечення Kingston Fury CTRL або програмних засобів керування виробника материнської плати.
Запатентована технологія Kingston Fury Infrared Sync TechnologyСинхронізація яскравих ефектів RGB-підсвітлення завдяки Infrared Sync Technology (запатентована розробка компанії Kingston).
Підтримка специфікацій AMD EXPO 1.0; Intel XMP 3.0 і відповідний сертифікатПоліпшені попередньо оптимізовані таймінги; швидкість і напруга для розгону та збереження нових профілів; що налаштовуються користувачем; із використанням програмованої мікросхеми PMIC. Модуль підтримує розширені профілі розгону AMD EXPO 1.0.
Схвалено провідними виробниками материнських платПеревірене та надійне рішення для вашої материнської плати; яке дає змогу впевнено займатись улюбленою справою.
Ще більше стабільності для розгонуECC-контроль даних на чіпі (ODECC) захищає цілісність даних; та дає змогу не турбуватися про продуктивність системи; коли ви виходите за межі можливого!
Plug N Play зі швидкістю 4800 МТ/сKingston Fury Beast DDR5 RGB автоматично розганяється до найвищої заявленої швидкості; допустимої BIOS системи.
| Основные | |
|---|---|
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Высота модуля памяти | стандарт |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Артикул | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Буферизация | unbuffered |
| Гарантия, мес | 120 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Beast RGB EXPO White |
| Напряжение питания | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 32 ГБ |
| Подсветка | RGB |
| Примечание | гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | Нет |
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Расширенные профили разгона | EXPO |
| Система охлаждения | с радиатором охлаждения |
| Стандарты памяти | PC5-48000 |
| Страна производства | Тайвань |
| Тайминги | CL36-44-44 |
| Также ищут | геймерская |
| Форм-фактор памяти | 288-pin DIMM |