-35%







37 048 ₴
24 081 ₴
Показать оптовые ценыViper Elite 5 Ultra — це високопродуктивна пам'ять DDR5; розроблена для забезпечення найвищої швидкості; стабільності та сумісності сучасних ПК. Кожен модуль на 100% перевірений вручну на новітніх платформах Intel; щоб гарантувати бездоганну роботу відразу після виймання з упаковки; що робить його ідеальним вибором для геймерів; творців контенту та ентузіастів ПК; які шукають надійність і максимальну ефективність. Незалежно від того; чи збираєте ви висококласну систему або оновлюєте свою поточну систему; Viper Elite 5 Ultra забезпечує передові технології і точне тестування; необхідні для досягнення максимальної продуктивності.
Viper Elite 5 Ultra; виготовлений з використанням гладкого чорного алюмінієвого теплового екрану; не тільки виглядає сучасно; але і забезпечує чудове теплове управління; щоб ваша система залишалася прохолодною навіть в умовах високого навантаження. Повністю сумісний з профілями Intel XMP 3.0 і AMD EXPO; він пропонує легку підтримку розгону в широкому діапазоні систем; що робить його відмінним вибором для користувачів; які цінують естетику і продуктивність пам'яті!
Особливості:Створено для платформ DDR5 наступного покоління — відчуйте неймовірну швидкість; потужність і надійну стабільність.
Відкрийте шалені швидкості — подолайте всі обмеження!Неймовірна швидкість до 8000 МТ/с — розкрийте весь потенціал вашої системи і подолайте будь-які виклики.
Комплект великої ємності — одна покупка; повна потужністьВисока швидкість; низька затримка; велика ємність — ваше найкраще універсальне рішення для продуктивної пам'яті.
Стабільність — ключ до вашої перемоги!Вбудований ECC забезпечує виправлення помилок у реальному часі; а PMIC забезпечує стабільне живлення для тривалого розгону і довговічної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| (Сборка) Высота модуля памяти | высокая |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Артикул | VEU532G6028K |
| Буферизация | unbuffered |
| Гарантия, мес | 120 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 6000 MHz Viper Elite 5 Ultra |
| Напряжение питания | 1.4 В |
| Объем одного модуля | 32 ГБ |
| Подсветка | Нет |
| Примечание | гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | Нет |
| Расширенные профили разгона | XMP |
| Система охлаждения | с радиатором охлаждения |
| Стандарты памяти | PC5-48000 |
| Страна производства | Тайвань |
| Тайминги | CL28-40-40-100 |
| Также ищут | геймерская |
| Форм-фактор памяти | 288-pin DIMM |