-35%


48 338 ₴
31 420 ₴
Показать оптовые цены3D принтер Weedo F152S
Площа друку 200 x 185 x 195 мм;
Соплова насадка діаметром : 0;4 мм;
Точність друку ( товщина друку): 0;1-0;4 мм;
Швидкість друку: 150 мм / с;
Розмір матеріалу: 1;75 мм;
Позиціонування: (Z) 0;0025мм ; (X; Y) 0;011мм
Вхідна напруга: 110-240В;
Максимальна потужність: 60 Вт;
Гнучка платформа -1 шт
500 гр. PLA матеріалу
Кількість екструдерів - 1 шт
Керівництво з експлутації
Вага - 26; 5 кг
Розміри - 390х355х475мм
Метод друку FFF (Fused Filament Fabrication - метод плавлення нитки).
Має 4;3-дюймовий сенсорний екран; змінну скляну платформу з підігрівом.
ВМІСТ КОМПЛЕКТУ
1x 3D-принтер 1x набір шестигранних ключів
1x 1 кг - котушка волокна PLA 1 наклейка на платформу
1x тримач волокна 1x клей
1 картка microSD 1x ніж
1 кард-рідер для microSD 1x металевий скребок
1х гарантійний талон 2x трубки для волокна
1х кабель USB 1х кабель живлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал для печати | PLA |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | F152S |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр нити | 1.75 мм |
| Диаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | Да |
| Интерфейсы | слот для SD-карт |
| Количество печатающих головок | 1 |
| Максимальная рекомендуемая скорость печати | 150 мм/сек |
| Мoдель | F152S |
| Область построения | 200 x 185 x 195 мм |
| Производитель | Weedo |
| Размеры | 390 х 355 х 475 мм |
| Совместимое ПО | wiibuilder |
| Совместимые ОС | Windows 8.1 |
| Страна производства | Китай |
| Технология печати | метод последовательного наплавления (FDM) |
| Типы файлов | .STL |
| Толщина слоя | 0.1 мм |
| Цвет | white |