-35%23 185 ₴
15 070 ₴
Показать оптовые ценыГотуйте смачні страви у Hansa BOEIS69407 та не хвилюйтесь про час. Програматор Ts — це автоматичний цифровий таймер на сенсорному дисплеї; який заздалегідь треба налаштувати. Ви лише встановлюєте час закінчення приготування на дисплеї; а вбудована програма контролю навіть вимкне духовку сама; проінформувавши вас про це звуковим сигналом.
Технологія SoftSteamТісто піднімається; верх не тріскається; а готова випічка запашна та ніжна — невже це сон? Ні; це ваша смачна реальність з випіканням за допомогою пари! Адже духова шафа Hansa BOEIS69407 створює преміальні кулінарні шедеври завдяки функції SoftSteam. Вам потрібно лише залити 250 мл води в особливий резервуар на самому дні духовки і увімкнути потрібну програму. Саме під цим резервуаром знаходиться додатковий нагрівальний елемент; який також вмикається; коли починається процес приготування. Виділяється пара; завдяки якій ваша випічка чудово піднімається; не тріскається і не пригорає; виходить ніжною та смачною. Не тільки десерти та хліб; але й інші продукти можна готувати або розігрівати за допомогою режиму SoftSteam. З ним готова їжа буде корисною; смачною та соковитою.
Система CoolDoor3Три скла на дверцятах вашої нової Hansa BOEIS69407 гарантують вашу безпеку і запобігають нагріванню скла; що знаходиться зовні. Тепер можна не боятися торкатися дверцят — вашим рукам не загрожує висока температура.
SoftCloseБільше не треба притримувати дверцята; щоб не чути жахливе грюкання; закриваючи духовку. Технологія плавного закриття SoftClose передбачає розміщення на петлях спеціальних пристроїв для зменшення сили коливань; а дверцята перед повним закриттям гальмуються автоматично.
12 режимів приготуванняПриготування за допомогою пари; гриль та багато інших режимів для створення унікальних кулінарних шедеврів. Відкрийте ще більше можливостей духової шафи та смакуйте вишукані ресторанні страви прямо у себе вдома.
Перелік режимів приготування:
Дизайн прихованих ручок не тільки полегшує догляд; а й додає стильних ноток у загальний вигляд духової шафи Hansa BOEIS69407. Панель керування відтепер не тільки зручна і функціональна; але і чиста.
Комфортне рішенняЗа допомогою хромованих направляючих ви будете ставити у гарячу духовку деко та діставатимете гарячі страви безпечно. Довіртеся Hansa і ви оціните рівень зручності; до якого дуже швидко звикнете. До того ж ці направляючі можуть полегшити прибирання: знявши їх; дуже просто відмити духову шафу повністю. А щоб вимити самі направляючі; ви можете покласти їх у посудомийну машину; щоб зекономити сили та час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс энергопотребления | A |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Другой |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 31.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BOEIS69407 |
| Габариты | 59 х 59.5 х 57 см |
| Гарантия, мес | 12 |
| Дополнительные функции | традиционный нагрев |
| Количество программ | 12 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Мoдель | BOEIS69407 |
| Мощность гриля | 2000 Вт |
| Объем | 65 л |
| Особенности | утапливаемые регуляторы |
| Подсветка | Да |
| Размеры ниши для встраивания | 59.5 x 56 x 56 см |
| Система очистки | легкая очистка |
| Страна производства | Польша |
| Также ищут | с таймером |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | проволочные |
| Управление | механическо-сенсорное |
| Цвет | Нержавеющая сталь |