-35%





25 926 ₴
16 852 ₴
Показать оптовые ценыЛегке видалення забруднень
Ця духова шафа Whirlpool оснащена самоочисними каталітичними панелями зі спеціальним мікропористим покриттям; яке поглинає жир і бруд.
Ефективний цикл самоочищення
Каталітичні панелі вбирають весь жир та дрібні забруднення щоразу після готування та перетворюють їх на попіл.
Очищення без зусиль
Вам потрібно тільки видалити попіл вологою губкою; решту піч зробить сама.
Легко готуйте до 3 страв одночасно
Функція Cook 3 забезпечує виняткову гнучкість; дозволяючи готувати до 3 страв одночасно; без ризику змішування смаків та ароматів.
Скорочує час; який ви проводите на кухні
Приготуйте 3 обідні страви за один раз!
Значна економія енергії
Немає потреби вмикати духовку по кілька разів на день.
Неперевершена якість випічки
Всі ваші страви зберігають свій смак та аромат завдяки рівномірному нагріванню камери духовки та безперервній циркуляції повітря.
Безшумне та плавне закривання
Завдяки системі SoftClosing дверцята духової шафи легко зачиняються самі.
Безшумне та плавне закривання легким натисканням на дверцята духовки.
Забезпечує надійне закривання дверцят.
Безпечний і легкий доступ до страв під час готування
Тепер ви маєте швидкий і безпечний доступ до своєї випічки. Завдяки телескопічним напрямним вам не доведеться засовувати руки в духовку і виймати деко; — просто висуньте його.
Легше готувати
Перевірте готовність страви або приправте її та засуньте назад до духової шафи.
Безпека понад усе
Більше не потрібно турбуватися про те; що ви можете впустити важке деко або обпектися; оскільки телескопічні напрямні розроблені для того; щоб переміщувати та змінювати положення дек без додаткових зусиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 26.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | OMSK58CU1SB |
| Габариты | 59.5 х 59.5 х 55.1 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Дополнительные функции | традиционный нагрев |
| Количество программ | 12 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Мoдель | OMSK58CU1SB |
| Мощность гриля | 1800 Вт |
| Объем | 71 л |
| Особенности | Таймер |
| Подсветка | Да |
| Размеры ниши для встраивания | 58.3-58.5 х 56-56.8 х 56 см |
| Система очистки | пиролитическая |
| Страна производства | Польша |
| Также ищут | с телескопическими направляющими |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Черный |