-35%








33 622 ₴
21 854 ₴
Показать оптовые ценыСмаження без олії
Хрусткі страви без використання олії та жиру? Смажена їжа одночасно легка та корисна? Це можливо завдяки спеціальному сітчастому деку AirFry з антипригарним покриттям; яке забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря; ідеальну хрустку скоринку ззовні та соковитість всередині. Тепер ви можете насолоджуватися смачними картоплею фрі; овочевими чіпсами або куркою в клярі у зручному для вас варіанті. Без необхідності додавати олію або перевертати страву під час смаження та з економією часу; адже страви випікаються за менший час.
Унікальний дизайн та інтуїтивно зрозуміле керування
Винятково елегантний дисплей без поворотних регуляторів і зайвих написів ідеально вписується в найвишуканіший кухонний інтер'єр. Усі функції духової шафи доступні безпосередньо на панелі керування; тому вам не потрібно заглиблюватися в меню або переходити між опціями; щоб знайти потрібну. Інтуїтивно зрозуміла панель керування оснащена до 19 попередньо встановлених програм; розробленими професійними шеф-кухарями.
Двері автоматично сповільнюються перед закриттям
Завдяки цьому рішенню неприємне грюкання дверцят духовки залишилося в минулому! Петлі оснащені спеціальними демпферами; а дверцята автоматично гальмуються перед повним закриттям. SoftClose — це комфорт і безпека на вашій кухні.
Тісто краще підіймається; а м’ясо соковитіше
Випічка; як з пекарні; хліб... навіть краще; ніж з пекарні! З SoftSteam ваша випічка завжди буде виглядати та смакувати апетитно! Все; що вам потрібно зробити; це налити 250-300 мл води в спеціальний резервуар; на дно порожнини духової шафи; обрати на регуляторі відповідним режим нагріву. Активується спеціальний додатковий нагрівач і утворюється пара. Завдяки парі випічка підіймається краще і рівномірніше; виходить більш пухнастою; не пересихає і не тріскається. SoftSteam також ідеально підходить для розігріву їжі; яка завдяки йому залишається соковитою.
Уникайте опіків
Напевно ви хоча б раз обпікалися; ненароком доторкнувшись до гарячого скла духової шафи. З духовою шафою Hansa в вашому домі цього більше не повториться! Дверцята духової шафи оснащені трьома склами; які запобігають надмірному нагріванню зовнішнього скла. Забезпечте безпеку всім мешканцям вашого будинку!
Свобода; зручність та гнучкість у приготуванні страв
Інноваційна духова шафа з об'ємом камери до 77 літрів; рівномірним розподілом тепла та збільшеним нагрівальним елементом є гарантією ідеальної випічки навіть на декількох рівнях одночасно. Нова конструкція робочої камери не тільки дозволяє випікати більше продуктів одночасно; але й гарантує; що ваша випічка буде рівномірно підрум'янена та пропечена незалежно від кількості дек.
30°C - 280°C — універсальність у приготуванні їжі
Універсальний путівник у приготуванні страв є безцінним. Саме тому ми пропонуємо широкий діапазон температур; який дає вам універсальність у приготуванні страв і дозволяє готувати їх швидко. 30⁰C — ідеальна температура для підняття дріжджового тіста. 40-50⁰C ідеально підходить для розморожування м'яса. При 200⁰C ви можете швидко випікати листкове тісто; а при 280⁰C — улюблену піцу. Насолоджуйтесь зручністю!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 34.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BOES69821 |
| Габариты | 59 х 59.5 х 57 см |
| Гарантия, мес | 12 |
| Дополнительные функции | традиционный нагрев |
| Количество программ | 12 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Мoдель | BOES69821 |
| Мощность гриля | 1500 Вт |
| Объем | 77 л |
| Особенности | тангенциальный вентилятор |
| Подсветка | Да |
| Размеры ниши для встраивания | 59.5 х 56 х 56 см |
| Система очистки | легкая очистка |
| Страна производства | Польша |
| Также ищут | с таймером |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | проволочные |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Черный |