-35%








25 774 ₴
16 753 ₴
Показать оптовые ценыЦя духова шафа оснащена сенсорним LED дисплеєм з контролем часу випікання. Так; температура та функція випічки легко встановлюються за допомогою ергономічних регуляторів. Сенсорне управління дозволяє чітко встановити час приготування. Цей розумний дисплей запам’ятовує; коли час діставати страву з духової шафи; подасть звуковий сигнал і вимкне саму шафу; щоб ваша страва не перепtклась.
SoftSteam — чудова функція; яка відкриває для вас світ випічки та хлібу як з пекарні! Як нею користуватися? Просто налийте 250-300 мл води в спеціальний резервуар; оберіть потрібний режим нагріву і насолоджуйтеся свіжою випічкою. З цим режимом хліб та інші вироби підіймаються краще та рівномірніше; результат виходить більш пухкий і не пересушений. Також SoftSteam можна використовувати для розігріву їжі.
Духова шафа Hansa подбає не тільки про ваш шлунок; але і про вашу безпеку. Дверцята оснащені трьома склами; завдяки яким ви точно не отримаєте опік; ненароком доторкнувшись до них — вони запобігають надмірному нагріванню зовнішнього скла.
77 літри — це об’єм порожнини XXL. При такому великому об’ємі духова шафа показує чудові результати — все завдяки збільшеним нагрівальним елементам. Тепер можна не хвилюватися; що не встигнете зробити всі страви до великого столу. Ви можете навіть готувати випічку на двох рівнях одночасно — і отримаєте смачні результати.
Вона оснащена 11-ма режимами; які не просто зроблять ваше життя простішим — вони відкриють для вас світ гриля; парового готування та інших експериментів в кулінарії.
Режими нагрівів: Швидкий попередній розігрів; Верхній і нижній нагрів + конвекція; Гриль; Верхній нагрів + гриль (супергриль); Нижній нагрів; Кільцевий нагрівач + конвекція + нижній нагрів (піца); Кільцевий нагрівач + конвекція; ЕКО Кільцевий нагрівач + конвекція; Верхній нагрів + гриль + конвекція; Верхній і нижній нагрів; SoftSteam кільцевий нагрівач + конвекція.
Утоплені перемикачі значно полегшують як використання шафи; так і чистку панелі управління. Приховані ручки майже не брудняться; а також відрізняються ергономічністю та зручністю використання.
Тепер можна легко та безпечно витягувати і вставляти деко! Хромовані напрямні забезпечують легкість під час готування і під час очищення. Вони спеціально підвішені на гачки; щоб їх було зручно знімати; і можуть митися як вручну; так і в посудомийній машині.
Напрямні висуваються на 75%; тому можете бути впевненими в їх безпеці та зручності. З таким відсотком ви можете легко витягнути більшу частину дека; і навіть якщо воно сильно завантажене — не обпектися.
Завжди мріяли почати сушити гриби чи фрукти? З духовою шафою Hansa можна вибрати ідеальні параметри та насолоджуватися тим; що ви раніше не могли собі дозволити. Смаження одразу на декількох рівнях; сушіння; ідеальні параметри для яловичини; піци; риби або овочів — для кожної страви знайдеться місце та час!
Втомилися від неприємного грюкання дверцят? Забудьте про це; духова шафа Hansa оснащена петлями зі спеціальними демпферами; а дверцята автоматично гальмуються перед повним зачиненням.
Ця модель духової шафи має кільцевий нагрівальний елемент; який забезпечує кращий розподіл тепла і постійну циркуляцію повітря. Завдяки цьому ваші страви завжди будуть рівномірно обсмажені; як зовні; так і всередині; а тістечка і суфле будуть виходити бездоганно ніжними.
Неважливо яка пора року надворі — з духовою шафою від Hansa ви завжди будете мати якісні страви барбекю. Просто вмикайте режим “Супергриль” і легко смажте великі порції м’яса; отримуючи хрустку скоринку та м’яку серединку. При увімкненні цього режиму вмикаються два нагрівальні елементи; які значно збільшують потужність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Другой |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 33.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Дисплей | Да |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BOEIS694097 |
| Габариты | 59 х 59.5 х 57 см |
| Гарантия, мес | 12 |
| Дополнительные функции | турбогриль |
| Количество программ | 11 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Мoдель | BOEIS694097 |
| Мощность гриля | 1500 Вт |
| Объем | 77 л |
| Особенности | съемная дверца духового шкафа |
| Подсветка | Да |
| Размеры ниши для встраивания | 59.5 х 56 х 56 см |
| Система очистки | легкая очистка |
| Страна производства | Польша |
| Также ищут | с таймером |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | проволочные |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Нержавеющая сталь |