Кошик
557 відгуків
Заработай первый миллион вместе с нами!ДРОПШИППИНГ
«Ларчик UA» - магазин трендовых товаров по Лучшим Ценам!
+380681800063
+380681800063
+380664900063
Кошик
РАСПРОДАЖАМодуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G) -35%

Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 298916-01-ЛА

894 грн.

581 грн.

Показати оптові ціни
+380681800063
Киевстар, Viber
  • +380664900063
    Vodafone
Опис
Характеристики

SFP Modules UF-MM-1G - пара багатомодових двухволоконных SFP модулів. SFP UF-MM-1G модуль працює на хвилі довжиною 850nm зі швидкістю до 1.25 Gbps. Даний модуль є многомодовым і двухволоконным; він здатний працювати на максимальній відстані до 550м.

Основні
Виробник  Ubiquiti
Користувацькі характеристики
АртикулUF-MM-1G
Гарантія, міс12
Довжина хвилі850 нм
Кількість волокон2
Кількість модулів2 шт
Модель550 m
Швидкість передачі даних1.25 Гбіт/с
СтанНове
Країна виробництваКитай
Тип оптоволокнабагатомодове (MM)
Інформація для замовлення
  • Ціна: 581 грн.
Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)
В наявності
894 грн.581 грн.
Купити
+380681800063
Киевстар, Viber
  • +380664900063
    Vodafone