Продавець Ларчик UA - магазин трендовых товаров розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1798 відгуків
Заработай первый миллион вместе с нами!ДРОПШИППИНГ
«Ларчик UA» - магазин трендових товарів за найкращими цінами!
+380 (66) 490-00-63
+380 (96) 491-00-02
Кошик
РАСПРОДАЖАМодуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD) -35%

Модуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD)

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 322183-01-ЛА

2 554 

1 660 

Показати оптові ціни
+380 (66) 490-00-63
Vodafone
  • +380 (96) 491-00-02
    KievStar
Опис
Характеристики
Тип оптоволокна - одномодовое (SM); 1; Швидкість передачі даних 1 Гбіт/с; Технологія - WDM
Основні
ВиробникRCI
Користувацькі характеристики
АртикулSFP-WDM-SM-0280AD
Гарантія, міс12
Кількість волокон1
МодельTx 1490nm
Робоча температура0℃ - 70℃
Відстань передачі даних80 км
Швидкість передачі даних1 Гбіт/с
СтанНове
Країна виробництваКитай
ТехнологіяWDM
Тип оптоволокнаодномодовое (SM)
Тип роз'ємуSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 660 
Модуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD)Модуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD)
Готово до відправки
2 554 1 660 
+380 (66) 490-00-63
Vodafone
  • +380 (96) 491-00-02
    KievStar

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner