Продавець Ларчик UA - магазин трендовых товаров розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
574 відгуків
Заработай первый миллион вместе с нами!ДРОПШИППИНГ
«Ларчик UA» - магазин трендовых товаров по Лучшим Ценам!
+380681800063
+380681800063
+380664900063
Кошик
РАСПРОДАЖАМодуль SFP 1G, 80km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0280BD-LC) -35%

Модуль SFP 1G, 80km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0280BD-LC)

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 322186-01-ЛА

1 931 грн.

1 255 грн.

Показати оптові ціни
Купити
+380681800063
Киевстар, Viber
  • +380664900063
    Vodafone
Опис
Характеристики
Тип роз'єму - LC; Тип оптоволокна - одномодовое (SM); 1; Довжина хвилі 1550 нм; Швидкість передачі даних 1 Гбіт/с; Технологія - WDM
Основні
Виробник  RCI
Користувацькі характеристики
АртикулSFP-WDM-SM-0280BD-LC
Гарантія, міс12
Довжина хвилі1550 нм
Кількість волокон1
МодельTx 1550nm
Швидкість передачі даних1 Гбіт/с
СтанНове
Країна виробництваКитай
ТехнологіяWDM
Тип оптоволокнаодномодовое (SM)
Тип роз'ємуLC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 255 грн.
Модуль SFP 1G, 80km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0280BD-LC)Модуль SFP 1G, 80km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0280BD-LC)
В наявності
1 931 грн.1 255 грн.
Купити
+380681800063
Киевстар, Viber
  • +380664900063
    Vodafone