Продавець Ларчик UA - магазин трендовых товаров розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1798 відгуків
Заработай первый миллион вместе с нами!ДРОПШИППИНГ
«Ларчик UA» - магазин трендових товарів за найкращими цінами!
+380 (66) 490-00-63
+380 (96) 491-00-02
Кошик
РАСПРОДАЖАМодуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate -35%
влево
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate, фото 2
  • Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate, фото 3
вправо

Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 319639-01-ЛА

3 105 

2 018 

Показати оптові ціни
+380 (66) 490-00-63
Vodafone
  • +380 (96) 491-00-02
    KievStar
Опис
Характеристики
Тип оптоволокна - одномодовое (SM); Довжина хвилі 1550 нм; Швидкість передачі даних 1 Гбіт/с
Основні
ВиробникFoxGate
Користувацькі характеристики
АртикулSFPd-1SM-1550nm-40SC
Гарантія, міс12
Довжина хвилі1550 нм
МодельSFPd-1SM-1550nm-40SC
Швидкість передачі даних1 Гбіт/с
СтанНове
Країна виробництваКитай
Тип оптоволокнаодномодовое (SM)
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 018 
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGateМодуль SFP SFPd-1SM-1550nm-40SC FoxGate
Готово до відправки
3 105 2 018 
+380 (66) 490-00-63
Vodafone
  • +380 (96) 491-00-02
    KievStar

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner