-35%945 ₴
614 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACO-CF350A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP CF350A (130A) Black |
| Оригінальний аналог | CF350A |
| Ресурс друку | 1300 с |
| Сумісність із моделями | HP CLJ M177 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |