-35%1 005 ₴
653 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACO-C7115A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 18 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | HP C7115A (15A) |
| Оригінальний аналог | C7115A |
| Ресурс друку | 2500 стор |
| Сумісність із моделями | LaserJet 3300 |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |