-35%2 911 ₴
1 892 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BASF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT-CE400A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | HP LJ Enterprise 500 Color M551n/dn/xh/CE400A Blac |
| Оригінальний аналог | CE400A |
| Ресурс друку | 5500 стор |
| Сумісність із моделями | HP LJ Enterprise 500 Color M551n/551dn/551xh |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Black |