-30%1 113 ₴
779 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5568XS |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5568XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 880 мм |
| Кількість зубців | 110 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Hyundai |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Межзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5568XS |
| Вживаність | hyundai lantra ii універсал (j-2) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 22 мм |