-35%263 ₴
171 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8327121 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | нержавіюча шпаклювальна чотирикутна Profi 140x82мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип інструменту | шпаклювальна |
| Форма | трапецієподібна |
| Ширина | 82 мм |