-35%691 ₴
449 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Transit Connect, V40, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2096 |
| Висота | 35 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 259 мм |
| Мoдель | WP2096 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 202 мм |