-35%452 ₴
294 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hans |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | SX4, Swift |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP9314 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 180 мм |
| Мoдель | WP9314 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 186 мм |