-35%1 012 ₴
658 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3502 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LX3502 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LX3502 |
| Вживаність | skoda fabia iii універсал |
| Країна виробництва | Німеччина |