-35%383 ₴
249 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citroen |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP2128 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 239 мм |
| Мoдель | WP2128 |
| Країна виробництва | США |
| Ширина | 85 мм |