-35%380 ₴
247 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100744P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CAF100744P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CAF100744P |
| Вживаність | LANCIA YPSILON (312_) |
| Країна виробництва | США |