-35%1 540 ₴
1 001 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.357.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 301 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.357.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.357.00 |
| Вживаність | BMW X1 (E84) |
| Країна виробництва | Італія |