-35%585 ₴
380 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.217.00 |
| Виробник | UFI |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Висота | 91 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30.217.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 30.217.00 |
| Вживаність | RENAULT THALIA II (LU_) |
| Країна виробництва | Італія |