-35%
878 ₴
571 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільний фільтр салону DENSO DCF388P підійде для заміни оригінальної деталі при плановому проходженні ТО. Даний фільтр виготовлений відповідно до сучасних вимог автовиробників; що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів якості. Форма і розміри фільтруючого елемента точно відповідає оригінальній деталі; що забезпечує безпроблемну установку в посадочне місце автомобіля; а також запобігає надходженню неочищеного потоку повітря в кабіну автомобіля в обхід фільтруючого елемента. Висока ефективність протягом усього робочого ресурсу фільтру досягається за рахунок використання високоякісного матеріалу; а також технології укладання; що дозволяє максимально збільшити площу фільтрації і грязевмісткість елементу; що фільтрує. Салонні фільтри DENSO мають прийнятну ціну і високу якість; що забезпечує попит у споживачів; не тільки на території України; а й за її межами. Своєчасна заміна даного елемента знижує запотівання вітрового скла в холодну і сиру погоду; видаляє неприємні запахи з системи кондиціонування і опалення кабіни автомобіля; а також захищає дихальну систему водія і пасажирів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF388P |
| Вид | звичайний |
| Висота | 29 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 210 мм |
| Мoдель | DCF388P |
| Країна виробництва | Японія |
| Ширина | 238 мм |