-35%
1 389 ₴
903 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 608 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1987435608 |
| Вид | Вуглець |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 255 мм |
| Мoдель | 1987435608 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 5 мм |