-35%885 ₴
575 ₴
Показати оптові ціниПовітряний фільтр від бренду MANN моделі C 24 071 необхідний для очищення повітря; що надходить у двигун під час використання транспортного засобу. Використовуються якісні матеріали для виготовлення даного фільтра; що впливає на час експлуатації; а також ефективність очищення повітря від різних сумішей. Повітряний фільтр відповідає всім стандартам якості і безпеки; які необхідно враховувати при розробці даного елемента. Тип даної моделі повітряного фільтра: панельний. Бренд MANN виготовляє фільтруючі елементи таким чином; щоб весь бруд; сажа; або пил не потрапляли на рухову систему. Фільтр здатний утримувати на собі до 99.98% всіх шкідливих часток. Є спеціальний ущільнювач; який служить для того; щоб запобігати попаданню повітря в обхід фільтра. Каркас надійно тримає фільтруючий елемент; що позбавляє від проблем; пов'язаних з розривом або деформації при зміні тиску. Має досить високу якість; а також прийнятну ціну. Фільтр необхідно міняти досить часто; не рідше одного разу на рік; щоб уникнути різних проблем при експлуатації і без будь-яких проблем ефективно очищати повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MANN |
| Кросс-номери | Mann Filter C24071 |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 163.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C24071 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Виготовлення фільтра | панельний |
| Мoдель | C24071 |
| Країна виробництва | Німеччина |