-35%842 ₴
547 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 585204 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 585204 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 585204 |
| Вживаність | SJE |
| Країна виробництва | Франція |